Chci investovat

Investujte do budoucnosti

Staňte se investorem a pomozte nejen přírodě, ale i sobě a dalším lidem investicí do dluhopisů Plynbio

Nakoupením našich dluhopisů se přidáte k našemu záměru vybudovat moderní bioplynovou stanici poblíž Prahy, díky které dokážeme získat elektrickou energii a teplo z biomasy. Díky našim technikům dokážeme zbylý digestát dále využít k zemědělským účelům, díky čemuž maximálně využijeme vše, co stanice zpracuje.

Nákupem našich proti-inflačních dluhopisů získáte nejen roční zhodnocení 12,7%, ale také investujete do záměru, který má široký globální dosah.

Investice od 25 000 Kč

Roční zhodnocení 12,7% p.a.

Výplaty na měsíční bázi

Bez vstupních poplatků

Jednoduchá a rychlá investice

S cílem ochrany životního prostředí

Tým složený ze světových expertů

Proti-inflační dluhopis Plynbio

Emise dluhopisu Plynbio byla navržena a vydána tak, aby ochránila finance našich investorů před inflací, která byla v minulých letech značná a budoucí vývoj je stále nejistý.
Z toho důvodu je také zhodnocení, které nabízíme vysokých 12,7% p.a., což je nad rámec běžně vydávaných emisí.

Zkušenost přichází praxí

Díky našim dlouholetým zkušenostem v tomto odvětví jsme se rozhodli, že právě cestou dluhopisů dokážeme rychleji expandovat a tím pomoci situaci, která u nás není příznivá.
Proto jsme se po úspěších předchozích projektů rozhodli vydat novou emisi, která zrychlí vybudování další bioplynové stanice.

Naše mise a záměr

Našim záměrem je vybudování dalších stanic, které díky nejmodernější technologii zpracují biomasu, která vytvoří nejen elektrickou energii a teplo do našich domácností, ale také zbylý digestát poslouží v zemědělství jako hnojivo.
Tento způsob recyklace je revolucí v environmentálním i energetickém průmyslu a jeho využívání čistí naši přírodu a zároveň přináší nový zelený a levný zdroj elektrické energie do českých domácností.

Nejlepší čas na zelenou investici je dnes

Chcete se dozvědět více o našem plánu zelené budoucnosti?

logo PlynBio

Plynový profesionál na energetickém trhu.

Adresa

Školská 689/20, Nové Město, 110 00 Praha 1

© 2022 PlynBio s.r.o. Všechna práva vyhrazena.